Dzisiaj jest środa, 17 października 2018 r., 290 dzień roku
0
0
0
WIADOMOŚCI | SPORT | OGŁOSZENIA | BAZA FIRM | ZAKUPY | GALERIA ZDJĘĆ
Cezary Pazura i Agnieszka Chylińska - gwiazdy tegorocznego festiwalu.

Agnieszka Chylińska i Cezary Pazura będą gwiazdami tegorocznej edycji Festiwalu Muzyki Rozrywkowej im. Bogusława Klimczuka, który odbędzie się 26 sierpnia w Amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim. To szczególny rok kozienickiej imprezy: główny punkt jej programu - Konkurs Piosenki o Nagrodę imienia znanego kompozytora- odbędzie się po raz 15. Z okazji jubileuszu konkurs wyjątkowo ma charakter zamknięty i jest adresowany wyłącznie do zdobywców tytułu Grand Prix wcześniejszych czternastu edycji.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, dodano: 16-08-2017 10:45, odsłon: 1028)
Fot.Mariusz Grotkowski©Arpass

Występ zespołu Fuego z Lipskiego Centrum Kultury, kabaretowe popisy formacji „Weźrzesz”, grupy „Dno” oraz znanego i lubianego w całym kraju „Kabaretu Skeczów Meczących”. To tylko krótka zapowiedź tego co będzie się działo podczas „Dni Lipska” już w najbliższy weekend.Czytaj więcej (kategoria: Top, Aktualności, dodano: 16-08-2017 10:29, odsłon: 2023)
fot.ilustracja/pixabay.com

Gminna Biblioteka Publiczna w Ciepielowie uruchomiła akcję „Książka na telefon”, skierowaną do mieszkańców miejscowości: Antoniów, Czerwona, Pasieki, Bielany, Podgórze oraz Kunegundów.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 16-08-2017 07:57, odsłon: 1465)
fot. Bartłomiej Nogaj - EPRA Spotters 2

W niedzielę 17 kwietnia o godzinie 16:30 na radomskim lotnisku wylądował pierwszy Saab 340 linii lotniczych SprintAir. Samolot przywitany został salutem wodnym przez dwa wozy strażackie Rosenbauer Panther Lotniskowej Straży Pożarnej.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 18-04-2016 13:40, odsłon: 2506)

Czy wiesz, że aż 74% aktywnych zawodowo Polaków nie ma aktualnego CV. Jednocześnie 68% przebadanych przez Pracuj.pl osób uważa, że pokazanie swoich mocnych stron w CV nie jest wcale takie trudne. Rekruterzy są jednak zgodni: na rynku wciąż mało jest kandydatów, którzy potrafią przygotować bardzo dobre CV. Oto 5 wskazówek, które warto wykorzystać przygotowując swój życiorys.Czytaj więcej (kategoria: Aktualności, Top, dodano: 17-03-2016 12:24, odsłon: 2297)

W obecnej kampanii wyborczej powrócił temat wykupu ziemi ornej przez cudzoziemców. Czy Polscy rolnicy powinni obawiać się, że "Niemcy nas wykupią" ?Czytaj więcej (kategoria: Wybory 2015, dodano: 23-10-2015 09:58, odsłon: 567)

Przed nami ostatni tydzień kampanii wyborczej. Końcówka, która wymaga chyba jeszcze większego niż dotychczas zaangażowania...Czytaj więcej (kategoria: Wybory 2015, dodano: 20-10-2015 09:12, odsłon: 586)

Od 10 lat jest Pan posłem, ale jest Pan także rolnikiem i sadownikiem, czyli taki "swojski chłop". Można tak o Panu powiedzieć?

  • Mam nadzieję, że nie straciłem nic ze swojego pochodzenia. Cały czas prowadzę gospodarstwo. Pochodzę z podgrójeckiej wsi. Cieszę się, że jestem rolnikiem, to mi pozwala na kontakt z rzeczywistością i mieć cały czas poczucie, że jestem zwykłym obywatelem, Przez te 10 lat miałem okazję przenosić swoje doświadczenia na poziom parlamentu, a z kolei w parlamencie wykorzystywać swoje doświadczenie rolnicze. Dzięki temu wiem czego potrzeba takim ludziom jak ja, zwykłym mieszkańcom polskiej prowincji, prowadzącym normalny tryb życia.Czytaj więcej (kategoria: Wybory 2015, dodano: 20-10-2015 06:10, odsłon: 610)

Dyskusja o wyłączeniu stolicy z Mazowsza tak, by subregiony takie jak Ziemia Radomska nie traciły na pomocy z funduszy unijnych, stała się jednym z głównych tematów kampanii wyborczej. Swój pomysł na rozwiązanie tego problemu przedstawia Andrzej Kosztowniak, kandydat PiS do Sejmu.Czytaj więcej (kategoria: Wybory 2015, dodano: 05-10-2015 11:06, odsłon: 708)

Każdy Polak wie, jak wygląda krajowy system opieki zdrowotnej: ogromne kolejki, długie terminy, brak zaplecza medycznego i wieczne problemy z finansowaniem podstawowych i najważniejszych działań medycznych. Zdaniem pani premier - bo takiej wypowiedzi udzieliła - kolejki do szpitali są, bo mamy dobre szpitale! Zgodzę się tylko z jednym - szpitale mamy dobre, ale kolejki są z zupełnie innego powodu – pisze Andrzej Kosztowniak w swym komentarzu dotyczącym sytuacji w opiece zdrowotnej. Przytaczamy go w całości.Czytaj więcej (kategoria: Wybory 2015, dodano: 28-09-2015 14:21, odsłon: 698)
KRONIKA
WSZYSTKIE +
KONTO UŻYTKOWNIKA
WIĘCEJ +

Login:

Hasło:OSTATNIE KOMENTARZE
WSZYSTKIE +
Ogłoszenia wyróżnione
WSZYSTKIE +
ZAMÓW NASZ NEWSLETTER
Zarejestruj się aby otrzymywać nasz darmowy newsletter!
My nie spamujemy. Cenimy twoją prywatność!
Ogłoszenia drobne
WSZYSTKIE +
Zarobek Na Zakupach
Zapraszam do zapoznania się z ofertą kilku firm, w których dzię...
Szczegóły ogłoszenia

Malowanie Obrazów Na Zamówienie
[size= 10pt; font-family: calibri, sans-serif; color: #1f497d]Ma...
Szczegóły ogłoszenia

dr Władysław Rybicki
Kolejne sensacyjne odkrycie polskiego lekarza – zagadka raka roz...
Szczegóły ogłoszenia

Sprawdzona metoda dla dorosłych – niemiecki przez Skype
Pomagam osobą dorosłym w pokonaniu niemieckiego. Witaj przys...
Szczegóły ogłoszenia

Angielski przez Skype bo potrzebujesz języka w pracy
Witaj, czy zastanawiałeś się, ile możesz zyskać znając lepie...
Szczegóły ogłoszenia
NA GÓRĘ STRONY +
Nasze serwisy:
Kategorie:
Informacje:
Reklama:
Gazeta Lipsko24 to niezależne medium elektroniczne w Lipsku i terenie powiatu - jako jedyni całodobowo informujemy o wydarzeniach w mieście i regionie. Dzięki rzetelności i szybkości w przekazywaniu informacji oraz przynależności do grupy medialnej każdego dnia odwiedza nas wiele tysięcy czytelników.

Kontakt z działem reklamy:
reklama@arpass.pl lub 500-304-413
facebook

 

 

 

Płatności online zapewnia: